Menu

Cel charytatywny

zebraliśmy już 100 %

Dobra Historia to taka, która się dobrze kończy. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować specjalną akcję, która, tak jak bajka, przeniesie tych najbardziej potrzebujących w trochę inny, magiczny świat.

Wszystkie Wasze pozytywne opowieści zbieramy, by wesprzeć Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie, a dokładnie Oddział Kliniczny Onkologii i Pediatrii. Zdajemy sobie sprawę z ogromnych potrzeb wielu placówek szpitalnych w Polsce, dlatego naszą akcją chcemy wesprzeć wybrane miejsce poprzez przekazanie sprzętów oraz RTV/AGD marki LG.

Każda Dobra Historia, która zostanie zamieszczona na naszej stronie wesprze Szpital o 5zł. Jeżeli do opowieści zostanie dołączony paragon za zakup produktów LG, na cel charytatywny przekażemy 10zł.

Wesprzyj nas swoją Dobrą Historią i pomóż nam chociaż na chwilę namalować uśmiech na twarzach dzieci z oddziału Szpitala przy ul. Litewskiej w Warszawie.

Napisanie Dobrej Historii to prezent na Święta, który nic nie kosztuje. Namów swoich znajomych, żeby również wsparli naszą akcję!

Najlepsze Dobre Historie zostaną spisane i będą możliwe do odebrania w postaci e-booka. Jeżeli zastanawiasz się, jak będzie można go otrzymać, to odpowiedź jest bardzo prosta. Wystarczy, że opublikujesz na swoim Facebooku lub Twitterze informację o naszej akcji!

Każda osoba, która zarejestruje paragon z zakupem produktów LG otrzyma od nas kalendarz na rok 2016, w którym znajdzie się dwanaście Dobrych Historii ilustrowanych przez Małgorzatę Detner.

Weź przykład z naszych ambasadorów – Natalii Przybysz, Zuzanny Ziomeckiej i Tomasza Kammela. Czekamy na Wasze Dobre Historie!